Beluga Royal LED 17W Złoty – 400x510x2000mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 904,42 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Klosz szklany złoty, Wymiary - 40 x 51 x 200 cm, Moc - 1x17W, Źródło - moduł LED 1850lm 3000K.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Lampy wiszące Beluga Royal to elementy wystroju o wielkiej elegancji i luksusie dzięki specjalnemu kolorowi kloszów oraz odblaskom tworzonym przez połączenie światła i metalizowanych wykończeń.
Można je umieścić w salonie lub w przestrzeni publicznej, gdzie mogą tworzyć efekt zapierający dech w piersiach, gdy są używane razem w kilku rozmiarach.
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Kryształ |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Średnica klosza [cm] | 40 |
| Wysokość [cm] | 51 |
| Wysokość całkowita [cm] | 251 |
| Kolor klosza/ oprawy | Złoty |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 1x17W 1850lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
