Freeline 2m LED - 2000x23x2000mm - Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 575,65 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca Freeline 2m, Wymiary - 200 x 2,3 x 200 cm, Moc - 28,8W, Źródło - moduł LED 1920lm 3000K.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Lampy Freeline, wykonane są z czarnego anodyzowanego aluminium i brązu, są dostępne w trzech rozmiarach 1m, 2m, 3m.
Moduł LED o mocy 28,8W 1920lm, posiada zasilacz ściemnialny 1-10V w podsufitce.
Barwa światła ciepła biała 3000K
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Aluminium |
| Kształt | Walcowaty |
| Gabaryty | B. duży rozmiar - 61-200cm |
| Szerokość [cm] | 2,3 |
| Wysokość [cm] | 2,3 |
| Długość [cm] | 200 |
| Wysokość całkowita [cm] | 200 |
| Kolor klosza/ oprawy | Czarny, brąz |
| Materiał mocowania | Aluminium |
| Moc maksymalna | 28,8W 1920lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
