Kant – A Prawy – 140x418x130mm – Kinkiet
Cena regularna:
Cena (EUR): 476,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Kinkiet o wymiarach 14 x 41,8 x 13cm, o mocy: 6W LED (2700K) 504lm, kąt świecenia 120 stopni, nieściemnialna, przełącznik włącz / wyłącz.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Kinkiet Kant A - najlepiej sprawdzi się przy zamocowaniu nad łóżkiem. Lampa posiada wahadłowe ramię, dzięki któremu możemy w dowolny sposób ustawić kąt padania światła, by uzyskać dla nas jak najlepszy efekt oświetlenia. Wersja do zamocowania po prawej stronie łóżka.
Prezentowana lampa wyposażona jest w moduł LED 6W 504lm.
Temperatura barwowa: 2700K (ciepły kolor światła).
Oddawanie barw CRI>80.
Produkt dostępny w dwóch kolorach: biały, chrom.
Wizualizacja lampy w postaci filmu.
Zobacz film, który prezentuje animację 3D naszej lampy:
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Aluminium |
| Kształt | Na wysięgniku |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Szerokość [cm] | 41,8 |
| Wysokość [cm] | 14 |
| Długość zawiesia/ mocowania [cm] | 13 |
| Kolor klosza/ oprawy | Biały, chrom |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 6W 504lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | LED 2700K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
