Oczko Wpust 5211 1x50W GU10 – 92x92mm – Lampa Wpuszczana
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Wpuszczana oprawa czarna, Szczelność IP20, Wymiary - szerokość 9,2 x długość 9,2 cm, otwór montażowy 8cm, głębokość 6,5cm, Moc - 1x50W (Żarówka halogenowa) GU10 MR16 (230V), możliwość zastosowania żarówki LED.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Lampa wpuszczana czarna, do podwieszanego sufitu nadająca się do każdego wnętrza (salonu, korytarza, łazienki), oświetli nam pożądany fragment pomieszczenia.
Oprawa na źródło światła GU10 (230V). Jako źródło światła można zastosować żarówkę halogenową lub żarówkę LED.
Współczynnik IP: IP20
Oprawa dostępna w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Aluminium |
| Kształt | Kwadratowy |
| Gabaryty | Mały rozmiar - 3-15cm |
| Szerokość [cm] | 9,2 |
| Długość [cm] | 9,2 |
| Kolor klosza/ oprawy | Czarny |
| Materiał mocowania | Aluminium |
| Moc maksymalna | 1x50W |
| Źródło światła | Żarówka halogenowa / LED |
| Rodzaj żarówki | GU10 230V (halogen) / LED |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
