Vetra 32 LED 11,5W – 320x151x2000mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 584,25 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca, Wymiary - 32 x 15,1 x 200 cm, Moc - 11,5W, Źródło - moduł LED CRI90 2700K 1019lm.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Na pierwszy rzut oka Vetra nie mogła być niczym więcej niż tradycyjną, staromodną, dmuchaną lampą szklaną, ale włączenie jej daje niespodziankę. Joan Gaspar wykorzystuje całkowicie zamknięty szklany dyfuzor jako reflektor i twórczo umieszcza źródło światła na zewnątrz - zamiast wewnątrz - klosza. Vetra emituje więcej światła niż można by oczekiwać, bez odblasków. Duża część światła jest kierowana w dół, a reszta jest filtrowana w kierunku wnętrza klosza, subtelnie go oświetlając.
Kolekcja ta została zaprojektowana w modelach zawieszanych o różnych średnicach (20, 32 i 43 cm).
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Średnica klosza [cm] | 32 |
| Wysokość [cm] | 15,1 |
| Wysokość całkowita [cm] | 200 |
| Kolor klosza/ oprawy | Biały |
| Materiał mocowania | Aluminium |
| Moc maksymalna | 11,5W 1019lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | Moduł LED 2700K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
