Lampy wiszące
Lampy wiszące

Lampy wiszące to zdecydowanie najbardziej popularny typ oświetlenia wnętrz. Niektóre skromnie wykończone inne bardzo dekoracyjne konstruowane z najróżniejszych materiałów od plexiglasu do słynnego włoskiego szkła z wyspy Murano.

Cieszą wzrok interesującymi refleksami światła rzutowanego na pomieszczenie, jak również nierzadko artystycznym wyglądem. Polecane do stosowania wszędzie tam, gdzie będą stanowiły zamierzony główny element dekoracji pomieszczenia, są bowiem sporych rozmiarów, potrafią więc zaabsorbować oczy gości od pierwszego spojrzenia…

W kwestii praktycznej zadaniem lampy wiszącej jest tak jak w przypadku oprawy sufitowej podanie równomiernego jasnego światła na całą powierzchnie pomieszczenia, w ten sposób by zapewnić komfortowe warunki do codziennego funkcjonowania w pokoju dziennym.

Szczególnie warto rozważyć lampę wiszącą we wnętrzach wysokich. Źródło światła usytuowane wówczas będzie pośrodku wysokości Twojego salonu. Niewątpliwie ułatwi to dostęp do lampy w celach konserwacyjnych lub higienicznych, a także wizualnie obniży sufit, nadając oświetleniu wysokiego korytarza lub salonu bardziej kameralnego wdzięku i stylu.

Przystosowane do każdego rodzaju źródła światła obdarzone są potencjałem absolutnego dostosowania się do preferencji domownika w każdym aspekcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl