Claque WP LED 20W Brąz – 130x35x95mm – Lampa Wpuszczana
Cena regularna:
Cena (EUR): 266,91 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wpuszczan Claque brąz, Wymiary - 13 x 3,5 x 9,5 cm, Moc - 20W, Źródło - moduł LED 2000lm 3000K.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Oprawa Claque wykorzystuje technologię LED jako źródło światła.
Jego konstrukcja jest prosta i solidna, dlatego może być umieszczony w różnych środowiskach.
Doskonale nadaje się do oświetlania łazienki, schodów lub korytarza hotelu.
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Aluminium |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Mały rozmiar - 3-15cm |
| Średnica klosza [cm] | 13 |
| Wysokość [cm] | 3,5 |
| Wysokość całkowita [cm] | 13 |
| Kolor klosza/ oprawy | Brąz |
| Materiał mocowania | Aluminium |
| Moc maksymalna | 20W 2000lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
