Claque h30cm LED 20W Biały – 100x335x2000mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 362,85 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca Claque biała, Wymiary - 10 x 33,5 x 200 cm, Moc - 20W, Źródło - moduł LED 2000lm 3000K.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Lampa wisząca Claque jest dostępna w trzech różnych rozmiarach. Lampa jest wykonana z aluminium pomalowanego na biało, natomiast soczewka rozpraszająca jest czarna.
Źródłem światła jest dioda LED, która dzięki kształtowi lampy nadaje się do pomieszczeń wymagających bezpośredniego i precyzyjnego oświetlenia.
Design jest prosty i nowoczesny.
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Aluminium |
| Kształt | Walcowaty |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Średnica klosza [cm] | 10 |
| Wysokość [cm] | 33,5 |
| Wysokość całkowita [cm] | 233,5 |
| Kolor klosza/ oprawy | Biały |
| Materiał mocowania | Aluminium |
| Moc maksymalna | 20W 2000lm |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
