Cristallina SP - 240x170x1200mm - Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 516,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca o wymiarach 24 x 17 x 120 cm, Moc - 12,5W, Źródło - moduł LED 3000K 1650lm
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Klosz ze szkła Murano, charakteryzuje się wypukłością na górze, cały klosz zrobiony w technice Sfumato który sprawia, że światło jest lepiej rozprzestrzeniane.
Biały klosz posiada mocowanie w kolorze białym.
Czarny i chromowany klosz posiada mocowanie w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Szkło Murano |
| Kształt | Owalny |
| Gabaryty | Średni rozmiar - 16-30cm |
| Średnica klosza [cm] | 24 |
| Wysokość [cm] | 17 |
| Wysokość całkowita [cm] | 120 |
| Kolor klosza/ oprawy | Biały, chrom, czarny |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 1x12,5W |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
