Diamond – 180x180x1900mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 662,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca o wymiarach - 18 x 18 x 190 cm. Moc - 75W. Żarówka - G9 230V (halogen sztyftowy).
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Lampa wisząca o maksymalnej długości - 190 cm. Klosz w kształcie kuli wykonany z 24% kryształu, co daje piękny efekt równomiernego rozproszenia światła.
Wizualizacja lampy w postaci filmu.
Zobacz film, który prezentuje animację 3D naszej lampy:
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Kryształ |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Średni rozmiar - 16-30cm |
| Średnica klosza [cm] | 18 |
| Wysokość [cm] | 16 |
| Długość zawiesia/ mocowania [cm] | 190 |
| Wysokość całkowita [cm] | 206 |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 75W |
| Źródło światła | Żarówka halogenowa / LED |
| Rodzaj żarówki | G9 230V (halogen sztyftowy) |
| Klasa szczelności | IP20 |
