Diamond – 220x220x1900mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 795,88 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Transparentny kryształ, Wymiary - 22 x 22 x 109 cm, Moc - 1x75 W, Żarówka - G9 230V (halogen sztyftowy).
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
24% ręcznie formowany kryształ z drobnymi wzorami w kształcie oszlifowanego diamentu, które tworzą wokół niezwykłą iluminację.
Wizualizacja lampy w postaci filmu.
Zobacz film, który prezentuje animację 3D naszej lampy:
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Kryształ |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Średni rozmiar - 16-30cm |
| Średnica klosza [cm] | 22 |
| Wysokość całkowita [cm] | 30-190 |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 1x75W |
| Źródło światła | Żarówka halogenowa / LED |
| Rodzaj żarówki | G9 230V (halogen sztyftowy) |
| Klasa szczelności | IP20 |
