Futura SPM – 230x440x1400mm – Lampa Wisząca
Cena regularna:
Cena (EUR): 686,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Lampa wisząca ze szkła Murano w różnych kolorach i metalu, Wymiary - 23 x 40 x 140 cm, Moc - 1x100W (Żarówka tradycyjna) E27 230V, możliwość zastosowania żarówki LED.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Nowa kolekcja lamp Futura, to konglomerat kreacyjnego umysłu projektanta i bezbłędnej pracy rąk szklarskich rzemieślników z Włoch.
Klosz wykonany z dmuchanego szkła Murano w jednym kawałku, a szczególny proces przetwarzania czyni go transparentnym tylko w górnej części. Dostępny w trzech ekskluzywnych kolorach w połączeniu z metalowymi pierścieniami, o zróżnicowanym opracowaniu.
Lampie nadany został szczególny design, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagające oko.
Dostępne kolory:
Miedziany, transparentny, wykończenie miedź
Brązowy, przydymiony, wykończenie brąz
Topaz, bursztyn, wykończenie mosiądz
Biały, transparentny, wykończenie szare
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Szkło Murano |
| Kształt | Walcowaty |
| Gabaryty | Średni rozmiar - 16-30cm |
| Średnica klosza [cm] | 23 |
| Wysokość [cm] | 44 |
| Długość zawiesia/ mocowania [cm] | 140 |
| Kolor klosza/ oprawy | Szary, przydymiony, wykończenie brąz/ Topaz, bursztyn, wykończenie mosiądz/ Biały, transparentny, wykończenie szare, miedziany |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 1x100W (żarówka tradycyjna) |
| Źródło światła | Żarówka tradycyjna / LED |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) 230V/ LED |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
