Infinita PL36 – 360x140mm – Plafon
Cena regularna:
Cena (EUR): 275,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Biały, matowy klosz ze szkła Murano, Wymiary - 36 x 14 cm, Moc - 1x100W (Żarówka tradycyjna) E27 230V, możliwość zastosowania żarówki LED.
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Biały klosz w kształcie kielicha z wklęsłą dolną powierzchnią. Wykonany z białego szkła Murano doskonale rozprasza światło. Białe, metalowe mocowanie niewielkich rozmiarów sprawia, że lampa niemal "wyrasta" z sufitu.
Wizualizacja lampy w postaci filmu.
Zobacz film poniżej!
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Szkło Murano |
| Kształt | Okrągły |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Średnica klosza [cm] | 36 |
| Głębokość [cm] | 14 |
| Wysokość całkowita [cm] | 14 |
| Kolor klosza/ oprawy | Biały mat |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 1x100W (Żarówka tradycyjna) |
| Źródło światła | Żarówka tradycyjna / LED |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) 230V / LED |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
