Jube AP S - 360x180x210mm - Lampa Ścienna
Cena regularna:
Cena (EUR): 635,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja techniczna lampy.
Jube AP S, Vistosi - Kinkiet o wymiarach 36 x 18 x 21 cm, Moc - 1x8,5W Źródło - moduł LED 3000K
Opis fizyczny lampy i zastosowanie.
Zdjęcie główne z kloszem brązowy jest zdjęciem poglądowym. Dostępne kolory klosza to dymiony lub przezroczysty.
Kolekcja lamp Jube to nowość od włoskiego producenta, firmy Vistosi. Powstałe z rozdmuchiwanej szklanej bańki tworzącej styl retro. Lampa ma otwór o bardzo dużej średnicy, który zostały wycięty dzięki silnemu strumieniowi wody.
Lampa wykonana ze szkła Murano dostępna jest w kolorze dymionym lub przezroczystym. Części metalowe są w satynowym złocie.
Prezentowana lampa wyposażona jest w moduł LED 8,5W
Temperatura barwowa: 3000K (ciepły kolor światła).
Dane techniczne
| Materiał klosza/oprawy | Szkło Murano |
| Kształt | Owalny |
| Gabaryty | Duży rozmiar - 31-60cm |
| Średnica klosza [cm] | 18 |
| Wysokość [cm] | 36 |
| Głębokość [cm] | 21 |
| Kolor klosza/ oprawy | transparentne, dymione |
| Materiał mocowania | Metal |
| Moc maksymalna | 8,5W |
| Źródło światła | LED zintegrowany |
| Rodzaj żarówki | moduł LED 3000K |
| Żarówka w komplecie | tak LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
